Të Fundit

Aplikime & Informacione

Eventet e kryeqytetit

 • 23

  tetor

  Bicikleta kundra varfërisë!

  Bicikleta kundra verfërisë! Është një nisëm jo-fitimprurëse krijuar për të dhënë shpresë dhe besim te fëmijët e familjeve që jetojnë në varfëri dhe izolim në të gjithë Shqipërinë. Në Kukës, Has, Bulqizë, Fushë-Arrëz, Thumanë, Laç, Vau Dejë, janë komu...

  Pallati i Kongreseve
  23 tetor 08:00 - 31 tetor 12:00
 • 23

  tetor

  Tirana Agro 100

  “Tirana Agro 100” ju fton të shijoni produktet e Tiranës në panairin më të madh të produkteve bio, në datat 23-25 Tetor te sheshi “Skënderbej”. Mos mungo!

  Sheshi SKËNDERBEJ, Sheshi Skënderbej
  23 tetor 09:00 - 25 tetor 20:00
 • 24

  tetor

  Biri

  Në kuadër të muajit të letërsisë, tetori i librit, takim me autoren Flutura Açka, në instalacionin “Reja”. Njihuni me librin e saj më të ri autobiografik, “Biri” më datë 24 Tetor 2020, prej orës 11:00. Në bashkëpunim me Qendrën e Librit, Ministria e ...

  Reja.al, Bulevardi Deshmoret e Kombit Tirana
  24 tetor 11:00 - 24 tetor 12:30