Të Fundit

Aplikime & Informacione

Eventet e kryeqytetit

 • 26

  shtator

  Partizani – Vllaznia

  Partizani – Vllaznia, ndjesha e vlefshme për javën e 3 (tretë) të kategorisë “Abissnet Superiore”. Ju njoftojmë se për këtë takim çmimet e biletave në Tribunat respektive të stadiumit “Elbasan Arena” do te jenë: Biletat në Tribunat: A dhe B do ...

  Stadiumi Elbasan Arena, Elbasan
  26 shtator 19:45 - 26 shtator 21:15
 • 28

  shtator

  Biznese kreative që ruajnë trashëgiminë kulturore

  Në kuadër të Ditës Kombëtare të Trashëgimisë Kulturore (29 Shtator) dhe Ditëve Evropiane të Trashëgimisë (27 Shtator – 03 Tetor ) Muzeu Historik Kombëtar dhe Nxitja e Biznesit Social, Agjenci pranë Ministrisë së Financave dhe Ekonomisë, organizojnë ...

  Muzeu Historik Kombëtar, Sheshi Skënderbej
  28 shtator 08:00 - 29 shtator 19:00
 • 15

  tetor

  Edmond

  Të dashur miq, Teatri Kombëtar po punon intensivisht për të sjellë pranë jush një produksion tjetër madhështor: Edmond Shkruar nga autori Alexis Michalik dhe regji të Indrit Çobanit e Andia Xhungës, kjo komedi brilante vjen në skenën e ArTurbinës ...

  ArTurbina, Rruga Sami Frasheri Tirana, Albania
  15 tetor 19:00 - 15 tetor 20:45
 • 14

  mars

  Maluma World Tour

  Pritjes i erdhi fundi, Dita e Verës 2022 sjell Malumën në Tiranë! Muzika, jeta e natës dhe koncertet pësuan një goditje të fortë gjatë vitit 2020. Shumë koncerte të rëndësishme janë shtyrë në të gjithë botën për shkak të pandemisë së koronavirusit. S...

  Tiranë
  14 mars 20:00 - 14 mars 23:59
 • 26

  shtator

  Cirku Kombëtar

  Të nderuar artdashës të artit të Cirkut.Cirku Kombëtar me çeljen e sezonit të ri artistik rifillon shfaqjet në arenë, çdo të shtunë dhe të dielë, duke filluar nga data 25 & 26 shtator 2021. Femije, Prindër, Gjyshe e Gjyshër ju mirëpresim çdo të shtu...

  Cirku Kombëtar, Rruga Dedë Gjo Luli
  25 shtator 11:00 - 26 shtator 12:30
 • 26

  shtator

  COPSHOP

  Në arrati nga një vrasës, një mashtrues harton një skemë për t’u fshehur brenda një stacioni policie, por kur vrasësi shfaqet në atë zonë, një police e gjen veten të përfshirë.

  Cineplexx Albania, TEG (Tirana East Gate)
  23 shtator 20:00 - 31 tetor 22:00