Të Fundit

Aplikime & Informacione

Eventet e kryeqytetit

 • 03

  tetor

  Petja dhe ujku

  Një shfaqje vetëm për fëmijët tuaj! “Petja dhe ujku” është përralla muzikore që do të rrëfehet me datë 3 Tetor, ora 11:00 te Parku Rinia! Simfonieta e Tiranës do të ekzekutojë muzikën e mrekullueshme të historisë së djaloshit çamarrok Petja dhe ujkun...

  Parku Rinia
  03 tetor 11:00 - 03 tetor 12:00
 • 08

  tetor

  Edicioni i 4-rt Energy Expo & Forum 2020

  Në datat 8-9 Tetor, 2020 Expocity Albania organizon edicionin e 4-rt të panairit dhe forumit ndërkombëtar të energjisë. me mbështetjen nga të gjitha institucioneve kryesore të sektorit të energjisë. Energy Expo & Forum 2020 do te kete ne fokus mbarev...

  Expocity Albania, Autostrada Tiranë-Durrës
  08 tetor 10:00 - 09 tetor 18:00
 • 17

  tetor

  Halal Expo Albania 2020

  Halal Expo Albania is holding its 3rd edition on October 17-19, 2020. We do expected over 130 exhibiting companies to be part of this third edition, and up to 15000 visitors, on an international level. This event will be held at Palace of Congresses,...

  Pallati i Kongreseve
  17 tetor 08:00 - 19 tetor 17:00